Wyjątkowe projekty graficzne, nowoczesne strony www, druk i gadżety reklamowe w AR7.pl

Szybka pomocTelefon: 509 63 63 23 E-mail: biuro@ar7.pl

FAQ, CZYLI NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Najczęstsze pytania (FAQ)

FAQ to zbiór najczęstszych pytań od naszych Klientów. Dział ten ma pomóc Państwu w razie pytań. Jeżeli Państwa pytanie nie znajduje się poniżej, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Co oznacza oferta darmowego projektu graficznego

W ramach wydruku materiałów reklamowych lub znakowania gadżetów reklamowych oferujemy nieodpłatne przygotowanie projektu graficznego na potrzeby realizacji zamówienia. Zamawiający przesyła wytyczne, na podstawie których nasz grafik wykona prosty projekt graficzny. Za prosty projekt uznaje się taki, którego stworzenie nie zajmie więcej niż 40 minut grafika (wliczając w ten czas poprawki). Darmowy projekt jest stworzony wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia, dlatego też nie zostanie on przekazany zamawiającemu (pliki do druku, pliki edytowalne pozostają naszą własnością objętą prawem autorskim, a ich przekazanie jest odpłatne).

Jak zamówić wydruk lub gadżet reklamowy?

Składanie zamówienia następuje poprzez kontakt e-mail: biuro@ar7.pl lub bezpośrednio przez naszą stronę internetową www.ar7.pl. Nie ma możliwości składania zamówień przez kontakt telefoniczny.

Jak zgłaszać poprawki do projektu?

Poprawki do projektu należy zgłaszać za pomocą kontaktu mailowego. Nie przyjmujemy ich telefonicznie. Ma to na celu zachowanie spójności oraz przyśpieszenia naszej pracy. Poprawki zazwyczaj wprowadzane są tego samego dnia lub następnego od ich otrzymania. Jeżeli czekasz na wprowadzenie poprawki dłużej niż 48 godzin, koniecznie skontatkuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Rzadko, lecz spotkaliśmy się z sytuacją gdzie klient pocztowy filtrował wiadomość jako SPAM i nie dostarczał jej do naszej skrzynki.